ITAK OÜ ja Rehabilitatsiooniabi OÜ allkirjastasid 1. veebruaril lepingu, mille järgselt võtab ITAK OÜ üle kõik Rehabilitatsiooniabi kauplused. Ühinemise tulemusel saab ITAKist Eesti suurim abivahendite ettevõte 19 esindusega 11 linnas üle Eesti. Lisaks inva- ja terviseabivahenditele laieneb ITAK ortopeediliste abivahendite valdkonda.

ITAK OÜ on 27 aastat Eestis müünud ja laenutanud inva- ja põetusabivahendeid. Rehabilitatsiooniabi on Eesti turul suurim ja usaldatuim ortooside pakkuja, omades pikaajalist kogemust ja valdkonna spetsiifilisi teadmisi. Rehabilitatsiooniabi kõik kauplused jäävad avatuks Tallinnas, Keilas ja Ida-Virumaal ning esialgu endise Rehabilitatsiooniabi nime all.

Lisaks kauplustele saab abivahendeid tellida ka ITAKi e-poest pood.itak.ee, mis on Eestis ainukene e-pood, kus saab tellida tooteid riikliku soodustusega.

ITAK OÜ jätkab koostööd Rehabilitatsiooniabi OÜ proteesimeistritega, et inimesed, kes vajavad individuaalselt valmistatud proteese ja tugesid, jõuaksid nendeni.